Tijdens het 100-jarig bestaan ging de Bond tegen vloeken het land in. Op stations, braderiën, markten en in stadcentra werd de bus geparkeerd en de stand opgebouwd. Onze collega's gingen in gesprek over vloeken, schelden, vrijheid van meningsuiting, grenzen in taalgebruik, respect, Gods Naam, discriminatie, etc.
De Bond tegen vloeken ® zet zich in tegen vloeken en schelden en daarmee voor respectvol taalgebruik. Gods Naam is voor christenen heilig en misbruik daarvan is kwetsend. Schelden met bijvoorbeeld ziekten of seksuele geaardheid kan ook voor veel mensen pijnlijk zijn. De Bond tegen vloeken wil het bewustzijn over taal en respect vergroten
14 oktober 2020 - CORONA UPDATE
Helaas zijn de corona richtlijnen weer aangescherpt. Dit betekent dat wij onze activiteiten op locatie niet kunnen uitvoeren. Onze trainingen, lezingen en presentaties kunnen dus geen doorgang vinden. Dat betreuren we maar we hebben begrip voor de noodzakelijke aanscherping van de regels. Wij werken momenteel aan “Zoom” presentaties. Mocht u daarvoor belangstelling hebben, neem dan contact op. Samen kijken we vervolgens naar de mogelijkheden.